Kliendid meist

Tagasiside

Vaata, mida meist räägitakse

"Fööbliga tekkis mul esimene kokkupuude siis, kui olime just oma uude majja kolimas ning vaja oli kiiresti vannitubade ning esiku garderoobi tegijat. Olin üllatunud, kui raske oli leida eritellimusmööbli tegijat, kes üldse kirjale vastaks ning isegi kui ka vastaks, teeks mõistlikus hinnas pakkumise. Fööbliga sain kiirelt kontakti, esimene hinnapakkumine ei võtnudki hinge kinni ning ka ooteaeg oli mõistlik. Lõime käed. Mööbel saabus õigel ajal, paigaldus sujus kiirelt ning tänaseks on pea kogu meie maja sisseehitatud mööbel Fööblist tellitud (vannitoad ja wc, esiku garderoob, magamistoa garderoob, kontorimööbel, tv kapp). Paar mõtet on veel soolas ning ega mujalt enam pakkumisi küsima lähegi 🙂 Kindlasti soovitan!"
Eneli Viiding
"Olen ülimalt rahul, et tellisin oma köögi just Fööblist. Meie koostöö oli mugav ja lihtne, ning Taavi andis mulle palju head nõu, ning juhtis tähelepanu asjadele, millele ma ise ei oleks tulnudki. Meie suhtlusest oli aru saada, et Taavi teeb oma tööd hingega ja et ta tahab olla kindel, et klientideni jõudev mööbel on kvaliteetne ja vastupidav. Köögi jaoks mõõtude võtmine ja paigaldamine toimus täpselt kokkulepitud ajal ning sai teostatud täpselt ja korrektselt. Olen väga õnnelik oma köögi üle, ja kindlasti soovitan Fööblit kõigile oma sõpradele, kellel eritellimusmööblit vaja."
Eliisa teder
"Olen tellinud Fööblist erilahendustega mööblit juba mitu korda. Personaalne suhtumine jooniste ja pakkumiste tegemisel, korduvalt on minu idee saanud hoopis huvitavama lahenduse."
A.Jartsev H&H